Туризм

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.


Вы здесь » Туризм » Отчеты о путешествиях и туристических походах » Прогулянки по Нац. природному парку „Подільські товтри”.


Прогулянки по Нац. природному парку „Подільські товтри”.

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

„Товтри - це місцева назва скелястої дугоподібної гряди, висота якої в межах НПП досягає 401 метрів над рівнем моря. Над оточуючою рівниною ця гряда піднімається на 60 - 65 м.” Національний природний парк „Подільські товтри” – це і багато об’єктів природозаповідного фонду, археологічних та історико-архітектурних пам’яток. Прочитав якось сусідню тему „с палаткой в Каменец-Подольск” http://eurotourist.club/viewtopic.php?t … mp;start=0 , походив по лінках, які люб’язно підказав baboshyn , і задумався. Я кожний рік по кілька разів буваю майже в самому серці цього чудового природного пам’ятника. Мало того, я і непогано знаю той чарівний куточок Поділля, де пройшло моє дитинство, і який ми з друзями тоді об’їздили на велосипедах. Боже, як давно це було. Ну що ж, прийшов час знову прогулятися тими місцями, і не тільки.

0

2

На нашому шляху були Вербецька товтра (Чотири кавалери) та Кармелюкова гора. Вони належать до популярних об’єктів НПП”Подільські товтри”, і туди часто возять екскурсантів з Кам’янця.
І цього разу Віктор, мій син, вирушив зі мною. Погода була не дуже. Парило, то йшов дощик, то визирало сонце. Ми взяли з собою парасольки і о 8-й годині вже чимчикували вздовж залізничної колії до станції Нігин. Ось і станція. Звідси можна виїхати до Києва поїздом Кам’янець-Подільський – Київ. Скільки пам’ятаю на станції були печі по випалюванню вапна. Стоять і працюють вони і зараз.

0

3

Виходимо за станцію в напрямку села Вербка. З правого боку з’являється Вербецька товтра (Чотири кавалери)(в.303,6). Фотографуємо її здалеку, але до неї не йдемо.

0

4

СообщениеПн май 31, 2010 18:35 Профиль  Цитата ^

Травневі свята. І ось знову я на Поділлі. Час на прогулянку товтрами викроїв тільки 4 травня. І ввечері треба було виїжджати додому, бо 5-го вже на роботу. Прогулянка була по слідуючому маршруту.

Изображение
На нашому шляху були Вербецька товтра (Чотири кавалери) та Кармелюкова гора. Вони належать до популярних об’єктів НПП”Подільські товтри”, і туди часто возять екскурсантів з Кам’янця.
І цього разу Віктор, мій син, вирушив зі мною. Погода була не дуже. Парило, то йшов дощик, то визирало сонце. Ми взяли з собою парасольки і о 8-й годині вже чимчикували вздовж залізничної колії до станції Нігин. Ось і станція. Звідси можна виїхати до Києва поїздом Кам’янець-Подільський – Київ. Скільки пам’ятаю на станції були печі по випалюванню вапна. Стоять і працюють вони і зараз.
1.
Изображение
Виходимо за станцію в напрямку села Вербка. З правого боку з’являється Вербецька товтра (Чотири кавалери)(в.303,6). Фотографуємо її здалеку, але до неї не йдемо.
2.
Изображение
Ось і Вербка. Перед селом з лівої сторони товтра(346,0). Якщо я не помиляюся, її називають Високий горб або товтра Висока.
3.
Изображение
Йдемо по селу, а село чимале. В центрі села Дмитріївська церква (1909р), що є історико-архітектурним пам’ятником НПП.

0

5

Цього разу прогулянки почалися 3 липня з Старого міста Кам”янця-Подільського. Ми вже давно з сином хотіли провідати Хрестовоздвиженську церкву 1799-1801рр., що в передмісті на Карвасарах. Ще в дитинстві я вперше почув цю назву. Вона мені дуже подобалась, хоча й не знав що воно означає. До цих пір, якщо місцеві кажуть „на Карвасарах”, то це Бог зна де. Отож ми залишили авто на площі Вірменський ринок і подалися до Старого мосту. Пройшли біля костьолу Святої Трійці 1750-1765р

0


Вы здесь » Туризм » Отчеты о путешествиях и туристических походах » Прогулянки по Нац. природному парку „Подільські товтри”.


Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно